Zeltlagerplatz Naturns
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Zeltlagerplatz Naturns
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Zeltlagerplatz Naturns
Zeltlagerplatz Naturns to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Zeltlagerplatz Naturns to dobre miejsce na postój kamperem?
Zeltlagerplatz Naturns to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Zeltlagerplatz Naturns?
Dokładna cena noclegu w Zeltlagerplatz Naturns nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Zeltlagerplatz Naturns?
Zeltlagerplatz Naturns oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Zeltlagerplatz Naturns?
Zeltlagerplatz Naturns znajduje się pod współrzędnymi 46.6388, 10.9999. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store