Vidange sanitaire CC
Punkt serwisowy dla kamperów — zrzut wody szarej.
Udogodnienia
- 🪣 Zrzut wody szarej
- 🚽 Zrzut toalety
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Vidange sanitaire CC
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Vidange sanitaire CC
Vidange sanitaire CC to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Vidange sanitaire CC to dobre miejsce na postój kamperem?
Vidange sanitaire CC to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Vidange sanitaire CC?
Dokładna cena noclegu w Vidange sanitaire CC nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Vidange sanitaire CC?
Vidange sanitaire CC oferuje następujące udogodnienia: Zrzut wody szarej, Zrzut toalety.
Jak dojechać do Vidange sanitaire CC?
Vidange sanitaire CC znajduje się pod współrzędnymi 45.2774, 4.8247. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store