DiscoverAndChill.com
← Powrót do mapy
🚐 Kemping

Val Rendena

Porte di Rendena

Współrzędne: 46.0726, 10.7204

Pokaż na mapie

Udogodnienia

  • 🚰 Woda czysta
  • 🚻 Toalety
  • 🚿 Prysznic
  • 📶 WiFi

Opinie

Ładowanie opinii...

UBEZPIECZENIE PODROZNE

Zabezpiecz swoja podroz, zanim wyruszysz

Porownaj oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w 3 minuty i wybierz najlepsze ubezpieczenie na swoja trase.

Porownaj oferty ubezpieczen ->
REZERWACJA KEMPINGU

Zarezerwuj ten kemping online

Sprawdź dostępność i zarezerwuj miejsce bezpośrednio online przez camping.info - ponad 23 000 kempingów w Europie.

Sprawdź dostępność ->
NIE ZNALAZŁEŚ KEMPINGU?

Sprawdź hotele i apartamenty w okolicy

Jeśli wolisz nocleg pod dachem, sprawdź oferty na Booking.com — miliony hoteli, apartamentów i domków w całej Europie.

Szukaj na Booking.com ->
WINIETY DROGOWE

Kupuj winiety online przed wyjazdem

Jedziesz do Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier lub Bułgarii? Kup elektroniczną winietę online przez Vintrica, zanim wyruszysz w trasę.

Kup winietę ->
SPRZĘT KEMPINGOWY

Wyposaż swój kamper u Fritz Berger

Ponad 90 sklepów w Europie i bogata oferta online — namioty, akcesoria kempingowe, wyposażenie kamperów i wiele więcej.

Zobacz ofertę ->

Firmy w okolicy Val Rendena

Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.

Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.

O miejscu Val Rendena

Val Rendena to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Val Rendena to dobre miejsce na postój kamperem?

Val Rendena to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.

Ile kosztuje nocleg w Val Rendena?

Dokładna cena noclegu w Val Rendena nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.

Jakie udogodnienia oferuje Val Rendena?

Val Rendena oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic, WiFi.

Jak dojechać do Val Rendena?

Val Rendena znajduje się pod współrzędnymi 46.0726, 10.7204. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.

Inne miejsca w okolicy Val Rendena