Strandbad Neubäuer See
Roding
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Strandbad Neubäuer See
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Strandbad Neubäuer See
Strandbad Neubäuer See to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Strandbad Neubäuer See to dobre miejsce na postój kamperem?
Strandbad Neubäuer See to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Strandbad Neubäuer See?
Dokładna cena noclegu w Strandbad Neubäuer See nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Strandbad Neubäuer See?
Strandbad Neubäuer See oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Strandbad Neubäuer See?
Strandbad Neubäuer See znajduje się pod współrzędnymi 49.2377, 12.4270. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store