Serwis kampera
Punkt serwisowy dla kamperów — zrzut wody szarej i uzupełnienie wody czystej.
Udogodnienia
- 🪣 Zrzut wody szarej
- 🚰 Woda czysta
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Serwis kampera
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Serwis kampera
Serwis kampera to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Serwis kampera to dobre miejsce na postój kamperem?
Serwis kampera to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Serwis kampera?
Serwis kampera jest darmowym miejscem postojowym.
Jakie udogodnienia oferuje Serwis kampera?
Serwis kampera oferuje następujące udogodnienia: Zrzut wody szarej, Woda czysta.
Jak dojechać do Serwis kampera?
Serwis kampera znajduje się pod współrzędnymi 39.0178, -9.1475. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Inne miejsca w okolicy Serwis kampera
Arruda dos Vinhos Intermarché
Parking · 5.9 km stąd
Alenquer Rustic Camping
Kemping · 11.4 km stąd
Parque de Campismo Municipal de Vila Franca de Xira
Kemping · 15.0 km stąd
Sóis Montejunto Eco Lodge
Kemping · 16.7 km stąd
Area Mafra
Parking · 18.1 km stąd
Parque de Campismo e Caravanismo Estrela
Kemping · 18.9 km stąd
Pobierz w App Store