DiscoverAndChill.com
← Powrót do mapy
🚐 Kemping

San Benedetto-Vecchio Mulino

📍Strona: https://www.campingsanbenedetto.it/

Współrzędne: 45.4481, 10.6720

Pokaż na mapie

Udogodnienia

  • 🚰 Woda czysta
  • 🚻 Toalety
  • 🚿 Prysznic

Opinie

Ładowanie opinii...

UBEZPIECZENIE PODROZNE

Zabezpiecz swoja podroz, zanim wyruszysz

Porownaj oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w 3 minuty i wybierz najlepsze ubezpieczenie na swoja trase.

Porownaj oferty ubezpieczen ->
REZERWACJA KEMPINGU

Zarezerwuj ten kemping online

Sprawdź dostępność i zarezerwuj miejsce bezpośrednio online przez camping.info - ponad 23 000 kempingów w Europie.

Sprawdź dostępność ->
NIE ZNALAZŁEŚ KEMPINGU?

Sprawdź hotele i apartamenty w okolicy

Jeśli wolisz nocleg pod dachem, sprawdź oferty na Booking.com — miliony hoteli, apartamentów i domków w całej Europie.

Szukaj na Booking.com ->
WINIETY DROGOWE

Kupuj winiety online przed wyjazdem

Jedziesz do Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier lub Bułgarii? Kup elektroniczną winietę online przez Vintrica, zanim wyruszysz w trasę.

Kup winietę ->
SPRZĘT KEMPINGOWY

Wyposaż swój kamper u Fritz Berger

Ponad 90 sklepów w Europie i bogata oferta online — namioty, akcesoria kempingowe, wyposażenie kamperów i wiele więcej.

Zobacz ofertę ->

Firmy w okolicy San Benedetto-Vecchio Mulino

Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.

Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.

O miejscu San Benedetto-Vecchio Mulino

San Benedetto-Vecchio Mulino to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.

Najczęściej zadawane pytania

Czy San Benedetto-Vecchio Mulino to dobre miejsce na postój kamperem?

San Benedetto-Vecchio Mulino to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.

Ile kosztuje nocleg w San Benedetto-Vecchio Mulino?

Dokładna cena noclegu w San Benedetto-Vecchio Mulino nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.

Jakie udogodnienia oferuje San Benedetto-Vecchio Mulino?

San Benedetto-Vecchio Mulino oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic.

Jak dojechać do San Benedetto-Vecchio Mulino?

San Benedetto-Vecchio Mulino znajduje się pod współrzędnymi 45.4481, 10.6720. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.

Inne miejsca w okolicy San Benedetto-Vecchio Mulino