Le Simon de Verthier
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
- 📶 WiFi
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Le Simon de Verthier
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Le Simon de Verthier
Le Simon de Verthier to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Le Simon de Verthier to dobre miejsce na postój kamperem?
Le Simon de Verthier to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Le Simon de Verthier?
Dokładna cena noclegu w Le Simon de Verthier nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Le Simon de Verthier?
Le Simon de Verthier oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic, WiFi.
Jak dojechać do Le Simon de Verthier?
Le Simon de Verthier znajduje się pod współrzędnymi 45.7852, 6.2328. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store