Le Bois de Rosoy
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Le Bois de Rosoy
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Le Bois de Rosoy
Le Bois de Rosoy to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Le Bois de Rosoy to dobre miejsce na postój kamperem?
Le Bois de Rosoy to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Le Bois de Rosoy?
Dokładna cena noclegu w Le Bois de Rosoy nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Le Bois de Rosoy?
Le Bois de Rosoy oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Le Bois de Rosoy?
Le Bois de Rosoy znajduje się pod współrzędnymi 49.0990, 2.9990. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Inne miejsca w okolicy Le Bois de Rosoy
Camping de l'Ancien Moulin
Kemping · 2.9 km stąd
Camping de l'ile
Kemping · 9.8 km stąd
Le Village parisien
Kemping · 11.5 km stąd
Aire de grand passage pour les gens du voyage (Avril à Octobre)
Kemping · 11.8 km stąd
Espace nature Au creux du chêne
Kemping · 11.8 km stąd
Camping du Pont
Kemping · 15.8 km stąd
Pobierz w App Store