Kloster Havn Shelterplads
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Kloster Havn Shelterplads
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Kloster Havn Shelterplads
Kloster Havn Shelterplads to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Kloster Havn Shelterplads to dobre miejsce na postój kamperem?
Kloster Havn Shelterplads to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Kloster Havn Shelterplads?
Kloster Havn Shelterplads jest darmowym miejscem postojowym.
Jakie udogodnienia oferuje Kloster Havn Shelterplads?
Kloster Havn Shelterplads oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta.
Jak dojechać do Kloster Havn Shelterplads?
Kloster Havn Shelterplads znajduje się pod współrzędnymi 56.2957, 8.2794. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store