Kamp Polovnik
Bovec
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
- 📶 WiFi
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Kamp Polovnik
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Kamp Polovnik
Kamp Polovnik to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Kamp Polovnik to dobre miejsce na postój kamperem?
Kamp Polovnik to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Kamp Polovnik?
Dokładna cena noclegu w Kamp Polovnik nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Kamp Polovnik?
Kamp Polovnik oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic, WiFi.
Jak dojechać do Kamp Polovnik?
Kamp Polovnik znajduje się pod współrzędnymi 46.3362, 13.5575. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store