Immelns Camping & Vandrarhem
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Immelns Camping & Vandrarhem
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Immelns Camping & Vandrarhem
Immelns Camping & Vandrarhem to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Immelns Camping & Vandrarhem to dobre miejsce na postój kamperem?
Immelns Camping & Vandrarhem to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Immelns Camping & Vandrarhem?
Dokładna cena noclegu w Immelns Camping & Vandrarhem nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Immelns Camping & Vandrarhem?
Immelns Camping & Vandrarhem oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Immelns Camping & Vandrarhem?
Immelns Camping & Vandrarhem znajduje się pod współrzędnymi 56.2074, 14.2493. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store