Il Villaggio di Giuele
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Il Villaggio di Giuele
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Il Villaggio di Giuele
Il Villaggio di Giuele to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Il Villaggio di Giuele to dobre miejsce na postój kamperem?
Il Villaggio di Giuele to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Il Villaggio di Giuele?
Dokładna cena noclegu w Il Villaggio di Giuele nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Il Villaggio di Giuele?
Il Villaggio di Giuele oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Il Villaggio di Giuele?
Il Villaggio di Giuele znajduje się pod współrzędnymi 44.1846, 8.3532. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store