Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz
Müllrose
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz
Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz to dobre miejsce na postój kamperem?
Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz?
Dokładna cena noclegu w Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz?
Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz?
Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz znajduje się pod współrzędnymi 52.2368, 14.4282. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Inne miejsca w okolicy Haus Katharinensee Wohnmobilstellplatz
Schlaubetal Camping
Kemping · 0.7 km stąd
Schlaubetal Camping Schervenzsee
Kemping · 5.9 km stąd
Schlaubetal Camping Schervenzsee
Kemping · 6.1 km stąd
Freizeit- und Campingpark Helene-See
Kemping · 6.7 km stąd
Biwakplatz Neubrück
Kemping · 11.2 km stąd
Naturcampingplatz "Großer Treppelsee"
Kemping · 11.3 km stąd
Pobierz w App Store