Camping Maurerhäusl
Hochfilzen
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Camping Maurerhäusl
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Camping Maurerhäusl
Camping Maurerhäusl to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Camping Maurerhäusl to dobre miejsce na postój kamperem?
Camping Maurerhäusl to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Camping Maurerhäusl?
Dokładna cena noclegu w Camping Maurerhäusl nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Camping Maurerhäusl?
Camping Maurerhäusl oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Camping Maurerhäusl?
Camping Maurerhäusl znajduje się pod współrzędnymi 47.4873, 12.6112. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store