Camping Le Sorbier
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Camping Le Sorbier
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Camping Le Sorbier
Camping Le Sorbier to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Camping Le Sorbier to dobre miejsce na postój kamperem?
Camping Le Sorbier to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Camping Le Sorbier?
Dokładna cena noclegu w Camping Le Sorbier nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Camping Le Sorbier?
Camping Le Sorbier oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Camping Le Sorbier?
Camping Le Sorbier znajduje się pod współrzędnymi 45.0421, 1.1489. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Inne miejsca w okolicy Camping Le Sorbier
Camping le Moulin de Bleufond
Kemping · 2.1 km stąd
Camping de la Castillonderie
Kemping · 2.3 km stąd
Aire communale de camping-car de Montignac-Lascaux
Parking · 3.1 km stąd
Aire de camping-cars du minigolf Montignac Lascaux
Parking · 3.9 km stąd
Le Village Enchanteur
Kemping · 4.1 km stąd
Camping-car Park Saint-Léon sur Vézère
Parking · 5.7 km stąd
Pobierz w App Store