Camping La Fornace
Oliveto Lario
Udogodnienia
- 🚰 Woda czysta
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
- 📶 WiFi
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Camping La Fornace
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Camping La Fornace
Camping La Fornace to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Camping La Fornace to dobre miejsce na postój kamperem?
Camping La Fornace to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Camping La Fornace?
Dokładna cena noclegu w Camping La Fornace nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Camping La Fornace?
Camping La Fornace oferuje następujące udogodnienia: Woda czysta, Toalety, Prysznic, WiFi.
Jak dojechać do Camping La Fornace?
Camping La Fornace znajduje się pod współrzędnymi 45.9215, 9.2884. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store