Camping du Pasquier
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
- 📶 WiFi
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Camping du Pasquier
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Camping du Pasquier
Camping du Pasquier to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Camping du Pasquier to dobre miejsce na postój kamperem?
Camping du Pasquier to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Camping du Pasquier?
Dokładna cena noclegu w Camping du Pasquier nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Camping du Pasquier?
Camping du Pasquier oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic, WiFi.
Jak dojechać do Camping du Pasquier?
Camping du Pasquier znajduje się pod współrzędnymi 47.0891, 5.5015. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store