Camping de La Pichette
Chardonne
Udogodnienia
- 🚻 Toalety
- 🚿 Prysznic
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Camping de La Pichette
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Camping de La Pichette
Camping de La Pichette to kemping dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Camping de La Pichette to dobre miejsce na postój kamperem?
Camping de La Pichette to kemping dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Camping de La Pichette?
Dokładna cena noclegu w Camping de La Pichette nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Camping de La Pichette?
Camping de La Pichette oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic.
Jak dojechać do Camping de La Pichette?
Camping de La Pichette znajduje się pod współrzędnymi 46.4698, 6.8093. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store