DiscoverAndChill.com
← Powrót do mapy
🅿️ Parking

Camper Park La Spezia

La Spezia

📍La Spezia

Współrzędne: 44.1093, 9.8616

Pokaż na mapie

Udogodnienia

  • 🚻 Toalety
  • 🚿 Prysznic
  • 📶 WiFi

Opinie

Ładowanie opinii...

UBEZPIECZENIE PODROZNE

Zabezpiecz swoja podroz, zanim wyruszysz

Porownaj oferty 11 towarzystw ubezpieczeniowych w 3 minuty i wybierz najlepsze ubezpieczenie na swoja trase.

Porownaj oferty ubezpieczen ->
REZERWACJA KEMPINGU

Zarezerwuj ten kemping online

Sprawdź dostępność i zarezerwuj miejsce bezpośrednio online przez camping.info - ponad 23 000 kempingów w Europie.

Sprawdź dostępność ->
NIE ZNALAZŁEŚ KEMPINGU?

Sprawdź hotele i apartamenty w okolicy

Jeśli wolisz nocleg pod dachem, sprawdź oferty na Booking.com — miliony hoteli, apartamentów i domków w całej Europie.

Szukaj na Booking.com ->
WINIETY DROGOWE

Kupuj winiety online przed wyjazdem

Jedziesz do Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier lub Bułgarii? Kup elektroniczną winietę online przez Vintrica, zanim wyruszysz w trasę.

Kup winietę ->
SPRZĘT KEMPINGOWY

Wyposaż swój kamper u Fritz Berger

Ponad 90 sklepów w Europie i bogata oferta online — namioty, akcesoria kempingowe, wyposażenie kamperów i wiele więcej.

Zobacz ofertę ->

Firmy w okolicy Camper Park La Spezia

Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.

Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.

O miejscu Camper Park La Spezia

Camper Park La Spezia to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Camper Park La Spezia to dobre miejsce na postój kamperem?

Camper Park La Spezia to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.

Ile kosztuje nocleg w Camper Park La Spezia?

Dokładna cena noclegu w Camper Park La Spezia nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.

Jakie udogodnienia oferuje Camper Park La Spezia?

Camper Park La Spezia oferuje następujące udogodnienia: Toalety, Prysznic, WiFi.

Jak dojechać do Camper Park La Spezia?

Camper Park La Spezia znajduje się pod współrzędnymi 44.1093, 9.8616. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.

Inne miejsca w okolicy Camper Park La Spezia