Area Camper ossimo
Udogodnienia
- 🚽 Zrzut toalety
Opinie
Ładowanie opinii...
Firmy w okolicy Area Camper ossimo
Tutaj wkrótce pojawią się polecane restauracje, wypożyczalnie sprzętu, serwisy kamperowe i inne firmy w pobliżu tego miejsca.
Prowadzisz firmę w tej okolicy? Skontaktuj się z nami i zareklamuj się podróżnikom, którzy właśnie tu przyjadą.
O miejscu Area Camper ossimo
Area Camper ossimo to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla podróżujących kamperem, przyczepą lub samochodem z namiotem. Na platformie DiscoverandChill znajdziesz dokładną lokalizację, dostępne udogodnienia oraz opinie innych podróżników, którzy odwiedzili to miejsce.
Najczęściej zadawane pytania
Czy Area Camper ossimo to dobre miejsce na postój kamperem?
Area Camper ossimo to parking dla kamperów i przyczep kempingowych dostępne dla kamperów i przyczep kempingowych. To miejsce czeka jeszcze na pierwsze opinie od podróżników.
Ile kosztuje nocleg w Area Camper ossimo?
Dokładna cena noclegu w Area Camper ossimo nie jest jeszcze potwierdzona — zalecamy kontakt z zarządcą miejsca przed przyjazdem.
Jakie udogodnienia oferuje Area Camper ossimo?
Area Camper ossimo oferuje następujące udogodnienia: Zrzut toalety.
Jak dojechać do Area Camper ossimo?
Area Camper ossimo znajduje się pod współrzędnymi 45.9444, 10.2301. Najłatwiej dotrzeć tam korzystając z nawigacji Google Maps, klikając przycisk "Prowadź" na tej stronie.
Pobierz w App Store